O nas

Pomagamy firmom w prowadzeniu rozliczeń i w rozwoju!
…o krok dalej niż same liczby 

„Anna” to Biuro Rachunkowe i Kancelaria Doradztwa Podatkowego, z ponad 20-letnią tradycją! Doświadczenie oraz stale doskonalone kompetencje i wiedza pozwalają nam świadczyć kompleksowe i nieszablonowe usługi księgowo-kadrowe. Pomagamy w prowadzeniu rozliczeń firm i osób prywatnych oraz w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania dla biznesu.

Razem od 1992

Anna Klepacka, doświadczona księgowa i doradca podatkowy, to inicjatorka powstania Biura Rachunkowego i Kancelarii Doradztwa Podatkowego „Anna”. Biuro Rachunkowe „Anna” powstało 10 listopada 1992 roku, świadcząc usługi księgowo-płacowe. Dynamiczny rozwój gospodarki, zmiany w przepisach i coraz większe zapotrzebowanie firm na kompleksową obsługę księgowo-podatkową przyczyniły się do powołania 1 lutego 2005 roku Kancelarii Doradztwa Podatkowego „Anna” Sp. z o.o.

Rodzinna tradycja i zespół ekspertów

Dziś „Anna” to firma z ponad 20-letnią tradycję, którą prowadzą wspólnie Anna Klepacka i jej córka Eleonora Łysoń. Wieloletnia obecność na rynku pozwoliły stworzyć wykwalifikowany zespół ekspertów, którzy w swojej pracy kierują się wiedzą, doświadczeniem i etyką. To przekłada się na wiarygodność i ogromne zaufanie Klientów firmy „Anna”, w gronie których znajdują się mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby nieprowadzące działalności gospodarczej.

A jak Analityczna
bo przecież finanse wymagają analizy
N jak Niezawodna
bo przecież wszelkie rozliczenia muszą być w terminie!
N jak Nieszablonowa
bo przecież doskonale znamy przepisy i wiemy jak je stosować w praktyce
A jak Aktywna
bo przecież jesteśmy zaangażowani i pomagamy w rozwoju firm
bo przecież ANNA …o krok dalej niż same liczby

Kompleksowe usługi, nie tylko księgowe!

Biuro Rachunkowe i Kancelaria Doradztwa Podatkowego „Anna” świadczy kompleksowe usługi dla firm i osób prywatnych z zakresu księgowości i rozliczeń, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. Uzupełnieniem tej oferty jest doradztwo w rozwoju firm, w ramach którego pomagamy w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania. 

Najwyższa jakość

Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej doradców podatkowych, co daje gwarancję najwyższych jakości wykonywanych przez nas usług.

Najwyższa jakość

Jesteśmy członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych oraz działamy zgodnie z zasadami etyki zawodowej doradców podatkowych, co daje gwarancję najwyższych jakości wykonywanych przez nas usług.

Kontakt z nami

Nasze oddziały

  • Żory ul. Szeroka 2
  • Jastrzębie-Zdrój, ul. 1 Maja 52
  • Jastrzębie-Zdrój, ul. Warmińska 20/3
  • Nysa, ul. Kwiatowa 10

Dołącz do nas

Porady dla przedsiębiorców i nie tylko!
...o krok dalej niż same liczby


Zapisz się do newslettera. Bądź na bieżąco.