Siedziba Główna - Jastrzębie-Zdrój, ul. 1 Maja 52

Oddział Warmińska - Jastrzębie-Zdrój, ul. Warmińska 20/3

Oddział Żory - Żory, ul. Szeroka 2

Telefon(+48) 32 476 46 00

email

Kancelaria ANNA

…o krok dalej niż same liczby!


Od 1992 roku świadczymy dla przedsiębiorców kompleksowe usługi związane z prowadzeniem ksiąg handlowych, rozliczaniem podatków oraz obsługą kadr i płac. Doświadczenie, wiedza i stale doskonalone kompetencje pozwalają nam realizować usługi na wysokim poziomie, działać nieszablonowo i zawsze dla dobra naszego Klienta. Dlatego od początku naszej działalności przyświeca nam misja, aby zawsze być …o krok dalej niż same liczby!

3 pokolenia i ponad 30 lat tradycji

Kancelaria ANNA ma ponad 30-letnią tradycję. Najpierw działała jako Biuro Rachunkowe ANNA prowadzone przez Annę Klepacką – księgową, którą wspomagała jej córka – Eleonora Łysoń. Od początku swojej działalności ANNA zajmowała się prowadzeniem ksiąg rachunkowych, dokumentacji pracowniczej i naliczaniem płac – dla przedsiębiorstw prowadzonych w formie jednoosobowej działalności gospodarczej i spółki prawa handlowego oraz dla osób fizycznych.

 

W roku 1997 Anna Klepacka i Eleonora Łysoń uzyskały uprawnienia doradcy podatkowego, jako jedne z pierwszych w Polsce. Od tej chwili ANNA to nie tylko księgowość i kadry, ale również doradztwo podatkowe. Dla Klientów oznacza to kompleksową obsługę rozliczeń. Doradcy podatkowi mogą sporządzać dla nich analizy podatkowe i wnioski o indywidualną interpretację podatkową.


W 2004 roku została powołana spółka pod nazwą Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Gospodarczego ANNA, z myślą o dalszym rozwoju Biura Rachunkowego ANNA. W roku 2021 nastąpiła sukcesja, czyli przejęcie rodzinnej firmy przez kolejne pokolenie. Zarządzanie Kancelarią ANNA przejęła oficjalnie Eleonora Łysoń, a do zespołu dołączyła Aleksandra Łysoń (córka Eleonory Łysoń i wnuczka Anny Klepackiej), która objęła funkcję asystentki zarządu. Obecnie Kancelaria ANNA to 3 pokolenia, ponad 30 lat tradycji i 3 oddziały (siedziba główna i oddział w Jastrzębiu-Zdroju oraz oddział w Żorach), w których pracuje 20 specjalistów w dziedzinie księgowości, kadr i płac oraz doradztwa podatkowego.
 

Dlaczego ANNA?

Doświadczenie, wiedza i kompetencje – to 3 najważniejsze filary Kancelarii ANNA. Nieprzerwanie od 1992 roku zajmujemy się prowadzeniem księgowości dla firm jednoosobowych i spółek, obsługa kadr i płac oraz doradztwem podatkowym dla firm i osób fizycznych. 

W gronie naszych Klientów są firmy o różnej skali biznesu, działające w różnych branżach: budowlanej, transportowej, medycznej, produkcyjnej, motoryzacyjnej, beauty czy kreatywnej.

Doświadczenie

Jesteśmy księgowymi i doradcami podatkowymi, prowadzimy obsługę firm o różnej skali biznesu i działających w różnych branżach. Stale aktualizujemy swoją wiedzę i jesteśmy na bieżąco z przepisami prawa.

Kompleksowość

Rozliczenia księgowe i podatkowe, sprawy kadrowe i płacowe oraz bieżące wsparcie doradcy podatkowego w jednym miejscu! Kompleksowość naszych usług sprawia, że nasi Klienci mogą skupić się na bieżącym prowadzeniu swojej firmy.

Nowoczesność

Chociaż ANNA działa od 1992 roku, to stale podnosimy swoje kompetencje i wdrażamy nowoczesne rozwiązania. Dzięki naszemu nowoczesnemu podejściu do pracy, możemy świadczyć nasze usługi bez względu na lokalizację klienta.

Jakość 

Wiemy, że każda firma jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Tak właśnie pracujemy z naszymi Klientami, którzy doceniają naszą elastyczność i indywidualne podejście. Wśród nich są firmy, które współpracują z nami od 30 lat. 

Reprezentacja 

W gronie naszych ekspertów są doradcy podatkowi wpisani do rejestru Krajowy Izby Doradców Podatkowych. Oznacza to, że możemy reprezentować naszych Klientów przed urzędami administracji publicznej.

Bezpieczeństwo 

Dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa wszelkich danych, z którymi pracujemy. Prowadzimy działalność w oparciu o Kodeks Etyki Zawodowej i Kodeks Etyki Kancelarii ANNA. Posiadamy ubezpieczenie OC naszej działalności.   

ANNA …o krok dalej niż same liczby

A jak Analityczna, bo finanse wymagają analizy
N jak Niezawodna, bo wszelkie rozliczenia muszą być w terminie!
N jak Nieszablonowa, bo każdą firmę traktujemy indywidualnie
A jak Aktywna, bo jesteśmy zaangażowani i pomagamy w rozwoju firm

ANNA tradycja sięga roku 1992…


Założenie działalności przez Annę Klepacką, jako Biuro Rachunkowe ANNA Anna Klepacka

1992

Pierwszy komputer (wcześniej księgowanie odbywało się wyłącznie ręcznie!)

1995

Wpis do rejestru doradców podatkowych – Eleonora Łysoń i Anna Klepacka

Przeniesienie siedziby Biura ANNA z mieszkania prywatnego do lokalu w Centrum Handlowym „Merkury” w Jastrzębiu-Zdroju

1997

Otwarcie filii Biura ANNA w Żorach przy ul. Szerokiej 2 (biuro działa do tej pory!)

1999

Zakup mieszkania i przeniesienie siedziby Biura ANNA na ul. Warmińską 20/3 (działa do tej pory!)

2000

Utworzenie spółki Kancelaria Doradztwa Podatkowego i Gospodarczego ANNA sp. z o.o., z myślą o sukcesji rodzinnej firmy

2004

Zakup nieruchomości w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. 1 Maja 52 i rozpoczęcie kapitalnego remontu budynku na potrzeby Biura ANNA (obecna główna siedziba!)

Utworzenie filii Biura ANNA w Nysie, która usamodzielniła się w roku 2019

2005

Przeniesienie siedziby głównej Biura ANNA do budynku przy ul. 1 Maja 52 w Jastrzębiu-do Zdroju (działa do tej pory!)

Zatrudnienie Wioletty Szymury, obecnej Pani Dyrektor (to pracownik z najdłuższym stażem!)

2006

Ciągły rozwój i podnoszenie kompetencji…

Stale podnosimy swoje kompetencje i aktualizujemy wiedzę w dziedzinie księgowości, podatkow oraz kadr i płac. W 2002 roku weszły w życie bardzo obszerne zmiany w przepisach podatkowych – tylko w 2022 roku uczestniczyliśmy w następujących konferencjach, szkoleniach i kursach z obszaru księgowości, kadr i podatków:

  • szkolenie „Jak rozwijać Zespół i Pracowników?”
  • konferencja „Doradca podatkowy obrońcą praw podatnika”
  • konferencja „Doradca podatkowy Partnerem Biznesowym Przedsiębiorcy”
  • kurs „Podstawy rachunkowości i księgowości”
  • kurs „Zasady finansów dla nie finansistów”
  • kurs „Specjalista personalny i działu kadr”
  • szkolenie „Nowelizacje przepisów Prawa Pracy”
  • szkolenie „Polski Ład”
  • szkolenie „CIT Estoński”
  • szkolenie „Polski Ład 2.0”